KRL Bil. Elekt. Mek. Telekom. ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti ile Meslek Yüksekokulumuz arasında İşyeri Eğitimi İşbirliği Protokolü imzalanmıştır. - Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
KRL Bil. Elekt. Mek. Telekom. ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti ile Meslek Yüksekokulumuz arasında İşyeri Eğitimi İşbirliği Protokolü imzalanmıştır.
16 Şubat 2018 14:58

KRL Bilgisayar Elektronik Mekanik Telekomünikasyon ve Kontrol Sistemleri Tic. Ltd. Şti Şirket Müdürü Semih KARAL ve Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Veysel ÖZDEMİR tarafından  İşyeri Eğitimi Protokolü imzalandı.

 

Diğer Haberler

Öğr. Gör. Onur Altuntaş’a İngiltere’de En İyi Sunum Ödülü

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda İşyeri Eğitimi İşbirliği Protokolüne Bir Yenisi Daha Eklendi

Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda 23.01.2019 tarihinde Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Sayın Selim ARUN tarafından Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında “İş Sağlığı ve Güvenliği’nin Gelişimi ” konulu konferans verilmiştir.

Meslek Yüksekokulumuz Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Kaynak Teknolojisi Programı öğretim elemanı Ögr. Gör. Dr. Alpay ÖZER 21.11.2018 tarihinde Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Tasarım Bölümü Endüstri Ürünleri Tasarım Programı öğretim elemanı Ögr. Gör. Dr. Aybige DEMİRCİ ŞENKAL 15.08.2018 Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Öğretim Görevlilerinden Özcan AYYILDIZ Hocamızın 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlemiş olduğu RADSAN Firması tarafından "Topraklama ve Toprak Direncinin Ölçülmesi" Semineri verildi.

Bu yıl SANOFİ ilaç firması tarafından 5.si gerçekleşen Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın Proje yarışmasında, Kazım Güllü adlı öğrencimiz, "DiAdjustable İğne" ile Kan Ölçümü ve Takibi kategorisinde Türkiye birincisi olmuştur.

Meslek Yüksekokulumuz Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Kaynak Teknolojisi Programı öğretim elemanı Öğr. Gör. Dr. Uğur GÖKMEN 15.08.2018 tarihinde Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Kimya Teknolojisi Programı öğretim elemanı Öğr. Gör. Dr. Saliha ÇETİNYOKUŞ 06.03.2018 tarihinde Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Kimya Teknolojisi Programı öğretim elemanı Doç. Dr. Ebru KONDOLOT SOLAK 01.10.2018 tarihinde Doçentlik Kadrosuna atanmıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.