Yenimahalle İkinci Bilim Şenliği Düzenlendi. - Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
Yenimahalle İkinci Bilim Şenliği Düzenlendi.
15 Mayıs 2018 11:11
             Yenimahalle ikinci bilim şenliği düzenlendi. Yenimahallede geleneksel hale gelen bilim şenliğinin ikincisi düzenlendi. Gazi Üniversitesi, ODTÜ, Ankara Üniversitesi ve MEB'e bağlı okulların katılımıyla gerçekleşen bilim şenliğinde, Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu etkin katılım sağlayarak ilgi gördü. Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR, OSİAD Başkanı Sayın Ahmet KURT ve çok sayıda yönetim kurulu üyesi, OSTİM OSB yetkililerinden Sayın Ufuk Okan GÜVENDİREN, KOSGEB uzmanı Sayın Hasan ÇAVUŞOĞLU, Yenimahalle Kent Konseyi Başkanı Sayın Atila ÇINAR ve kent konseyi yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda sivil toplum kuruluşu, öğrenciler ve geniş bir halk kitlesi tarafından ziyaret edilen bilim şenliğinde, geleceğin bilim insanları etkinliklerde bulundu.

 

 

 

 

     

 

Diğer Haberler

Öğr. Gör. Onur Altuntaş’a İngiltere’de En İyi Sunum Ödülü

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda İşyeri Eğitimi İşbirliği Protokolüne Bir Yenisi Daha Eklendi

Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda 23.01.2019 tarihinde Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Sayın Selim ARUN tarafından Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında “İş Sağlığı ve Güvenliği’nin Gelişimi ” konulu konferans verilmiştir.

Meslek Yüksekokulumuz Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Kaynak Teknolojisi Programı öğretim elemanı Ögr. Gör. Dr. Alpay ÖZER 21.11.2018 tarihinde Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Tasarım Bölümü Endüstri Ürünleri Tasarım Programı öğretim elemanı Ögr. Gör. Dr. Aybige DEMİRCİ ŞENKAL 15.08.2018 Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Öğretim Görevlilerinden Özcan AYYILDIZ Hocamızın 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlemiş olduğu RADSAN Firması tarafından "Topraklama ve Toprak Direncinin Ölçülmesi" Semineri verildi.

Bu yıl SANOFİ ilaç firması tarafından 5.si gerçekleşen Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın Proje yarışmasında, Kazım Güllü adlı öğrencimiz, "DiAdjustable İğne" ile Kan Ölçümü ve Takibi kategorisinde Türkiye birincisi olmuştur.

Meslek Yüksekokulumuz Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Kaynak Teknolojisi Programı öğretim elemanı Öğr. Gör. Dr. Uğur GÖKMEN 15.08.2018 tarihinde Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Kimya Teknolojisi Programı öğretim elemanı Öğr. Gör. Dr. Saliha ÇETİNYOKUŞ 06.03.2018 tarihinde Doçentlik ünvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Meslek Yüksekokulumuz Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü Kimya Teknolojisi Programı öğretim elemanı Doç. Dr. Ebru KONDOLOT SOLAK 01.10.2018 tarihinde Doçentlik Kadrosuna atanmıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.